HOMFHN070BO 255 mm x 75 mm x 70 mm foam tray for Feldherr Storage Box TCHS105 - 5 miniatures
  • Visa
The compartments have the following dimensions:
  • 1 compartment: 60 mm long x 45 mm wide x 60 mm deep
  • 4 compartments: 41 mm long x 54 mm wide x 60 mm deep
The foam tray has the dimensions: 255 mm x 75 mm x 70 mm total height (60 mm usable height + 10 mm foam base).