AF030IA13 30 mm foam tray with 5 compartments for Imperial Assault - map tiles
  • Visa
  • 1 compartment for big board game tiles
  • 4 compartments for small board game tiles, dice and tokens
The Feldherr foam tray has the dimensions: 285 mm x 285 mm x 30 mm height. The 30 mm depth of the foam is result from 10 mm foam base and slot foam tray with 20 mm effective depth.