AFEV030BO 285 mm x 285 mm x 30 mm foam tray for board game boxes
  • Visa
You can also find this product here:
Dimension for this board game foam tray is 285 mm x 285 mm x 30 mm. Slot size:
  • 8 slots 58 mm x 38 mm x 20 mm
  • 4 slots 42 mm x 32 mm x 20 mm
  • 8 slots 32 mm x 20 mm x 20 mm
  • 10 slots 28 mm x 24 mm x 20 mm
  • 30 slots 24 mm x 20 mm x 20 mm
  • 2 slots 23 mm x 20 mm x 20 mm
  • 24 slots 14 mm x 12 mm x 20 mm