AFMESP065BO Feldherr foam tray for Star Wars: Legion Clone Wars - Core Box
  • Visa
There are still five compartments left for arranging tokens, dice and the round counter.
The foam tray has the dimensions: 285 mm x 285 mm x 65 mm total height (55 mm usable height + 10 mm foam base).