AG065ZC19 65 mm foam tray for Zombicide Black Plague Monsters and NPC's
  • Visa
The following compartments are on the foam tray:
  • 3 compartments for Mini Cards in sleeves (Zombie cards and Equipment cards)
  • 20 compartment for Walker
  • 3 compartments for huge monsters like Ablobination, Abominatroll, a Abominotaur
  • 2 compartments for Tokens
  • Foam tray dimension: 295 mm x 295 mm x 65 mm height, effective depth: 55 mm