AGFC055BO 295 mm x 295 mm x 55 mm foam tray for board game boxes
  • Visa
You can also find this product here:
  • 1 huge compartment with 126 mm x 206 mm x 40 mm, this can be divided with the insert in 12 compartments 31 mm x 30 mm x 40 mm plus 3 compartments 31 mm x 37 mm x 40 mm
  • 2 compartments 78 mm x 26 mm x 45 mm
  • 1 compartment 72 mm x 52 mm x 45 mm
  • 1 compartment 52 mm x 32 mm x 45 mm
  • 1 compartment 40 mm x 26 mm x 45 mm
  • 23 compartments 40 mm x 25 mm x 45 mm
  • Foam tray dimension: 295 mm x 295 mm x 55 mm height, effective depth: 45 mm