AGFD065BO 295 mm x 295 mm x 65 mm foam tray for board game boxes
  • Visa
You can also find this product here:
  • 20 compartments 30 mm x 25 mm x 55 mm
  • 3 large compartments with different curvatures
  • 1 round compartment with 29 mm diameter and 55 mm height
  • 3 compartments 78 mm x 52 mm x 55 mm for mini cards in sleeves
  • 1 compartment 91 mm x 48 mm x 55 mm
  • Foam tray dimension: 295 mm x 295 mm x 65 mm height, effective depth: 55 mm