AGHT050BO 50 mm foam tray with 21 compartments for Masmorra: Dungeons of Arcadia - Kickstarter exclusives
  • Visa
  • 19 compartments for miniatures
  • 2 compartments for cards in sleeves, medium dungeon tiles, player aids and hero boards
  • The Feldherr foam tray has the dimensions: 295 mm x 295 mm x 50 mm height. The 50 mm depth of the foam is result from 10 mm foam base and slot foam tray with 40 mm effective depth