ATJS050BO 50 mm foam tray for the Warhammer Quest - Shadows Over Hammerhal board game box
Tax included
Pre-Order
Pre-order today — item delivered in 3 to 4 weeks.
  • Visa
The foam tray has capacity for:
  • 1 x Lord-Castellant
  • 1 x Gryph Hound
  • 1 x Cogsmith
  • 1 x Black Ark Fleetmaster
  • 1 x Loremaster
  • 1 x Chaos Sorcerer Lord
  • 5 x Putrid Blightkings
  • 10 x Kairic Acolytes
  • 10 x Bloodreavers
  • 1 x card deck
  • Foam tray dimension: 425 mm x 285 mm x 50 mm height, effective depth: 40 mm