AVMEJE045BO foam tray for Scythe Legendary Box - 23 compartments
  • Visa
You can also find this product here:
The remaining compartments are reserved for the miniatures of the Fenris faction.
  • The foam tray has the dimensions: 350 mm x 285 mm x 45 mm total height (35 mm usable height + 10 mm foam base).