BHMEXJ070BO Feldherr foam tray for Tang Garden - Base Game box
  • Visa
2 large and one small compartment remain for sorting further tokens and the Small Landscape Tiles.
The foam tray has the dimensions: 314 mm x 314 mm x 70 mm total height (60 mm usable height + 10 mm foam base)