BKMEUJ060BO 178 mm x 178 mm x 60 mm foam tray for board games - 13 compartments
  • Visa
You can also find this product here:
The 13 compartments have the following dimensions:
  • 4 compartments: 58 mm long x 57 mm wide x 50 mm deep
  • 4 compartments: 26 mm long x 26 mm wide x 50 mm deep
  • 2 compartments: 26 mm long x 16 mm wide x 50 mm deep
  • 2 compartments: 46 mm long x 10 mm wide x 50 mm deep
  • 1 compartment: 58 mm long x 46 mm wide x 50 mm deep
The foam tray has the dimensions: 178 mm x 178 mm x 60 mm total height (50 mm usable height + 10 mm foam base).