CBMEPN110BO Feldherr foam tray for Sword and Sorcery: Vastaryous' Lair - board game box
  • Visa
Sort the tokens and markers into the two remaining compartments.
  • The foam tray has the dimensions: 265 mm x 265 mm x 110 mm total height (100 mm usable height + 10 mm foam base)