DBMENA085BO 326 mm x 158 mm x 85 mm foam tray for board games - 8 compartments
  • Visa
This foam tray has 8 compartments for the safe storage and orderly storage of large miniatures.
The foam tray has the dimensions: 326 mm x 158 mm x 85 mm total height (75 mm usable height + 10 mm foam base). Fits several board game boxes.
Each of the 8 compartments is 54 mm long x 59 mm wide x 75 mm deep.