DSMEOD100BO 100 mm Double-Size foam tray with 7 compartments
  • Visa
You can also find this product here:
You can also stow game material (e.g. tokens or tiles) neatly here.
  • Each of the 7 compartments is 165 mm long x 120 mm wide x 90 mm deep.
The foam tray has the dimensions: 550 mm x 345 mm x 100 mm total height (90 mm usable height + 10 mm foam base).