DWMETW070BO Feldherr foam tray for Cthulhu: Death May Die (Season 2 expansion) - board game box
  • Visa
The foam tray has the dimensions: 308 mm x 308 mm x 70 mm total height (60 mm usable height + 10 mm foam base).