FS030A003 Feldherr foam tray for Memoir 44 - Infantry and Tanks - 66 compartments
  • Visa
  • Each of the 66 compartments is 34 mm long x 20 mm wide x 20 mm deep.
The Full-Size foam tray has the dimensions: 345 mm x 275 mm x 30 mm total height (20 mm usable height + 10 mm foam base).