FS035A008 Feldherr foam tray for Dungeons and Dragons - 45 miniatures
  • Visa
The 45 conical compartments have the following dimensions:
  • 18 compartments: 39 mm long x 25 to 30 mm wide x 25 mm deep
  • 9 compartments: 38 mm long x 25 to 30 mm wide x 25 mm deep
  • 18 compartments: 49 mm long x 25 to 30 mm wide x 25 mm deep
The foam tray has the dimensions: 345 mm x 275 mm x 35 mm total height (25 mm usable height + 10 mm foam base).