FS035A009 Feldherr foam tray for Dungeons and Dragons - 36 miniatures
  • Visa
  • Each of the 36 compartments is 50 mm long x 25 mm wide x 25 mm deep.
The foam tray has the dimensions: 345 mm x 275 mm x 35 mm total height (25 mm usable height + 10 mm foam base).