FS040A028 Feldherr foam tray for Battletech - 32 Mechs
  • Visa
On this Full-Size foam tray you have space for up to 32 miniatures of your army. The insert is especially suitable for storing miniatures on 30 mm base.
  • Each of the 32 compartments is 54 mm long x 35 mm wide x 30 mm deep.
The Full-Size foam tray has the dimensions: 345 mm x 275 mm x 40 mm total height (30 mm usable height + 10 mm foam base).