FS050A003 foam tray for Guild Ball - 25 compartments
  • Visa
Each of the 25 compartments is 54 mm long x 41 mm wide x 40 mm deep.
The foam tray has the dimensions: 345 mm x 275 mm x 50 mm (40 mm usable height + 10 mm foam base).