FS050A015 Feldherr foam tray for Hedonites of Slaanesh - 8 compartments
  • Visa
The insert is ideal for storing the Seekers of Slaanesh.
  • Each of the 8 compartments is 122 mm long x 74 mm wide x 40 mm deep.
This foam tray has the dimensions: 345 mm x 275 mm x 50 mm total height (40 mm usable height + 10 mm foam base).