FS050A028 Feldherr foam tray for Ossiarch Bonereapers - 8 compartments
  • Visa
  • Each of the 8 compartments is 122 mm long x 74 mm wide x 40 mm deep.
The foam tray has the dimensions: 345 mm x 275 mm x 50 mm total height (40 mm usable height + 10 mm foam base).