FS050A068 Feldherr foam tray for Imperial Assault - cards and accessories
  • Visa
The 13 compartments have the following dimensions:
  • 3 compartments: 97 mm long x 71 mm wide x 40 mm deep
  • 6 compartments: 78 mm long x 52 mm wide x 40 mm deep
  • 4 compartments: 42 mm long x 23 mm wide x 40 mm deep
The Full-Size foam tray has the dimensions: 345 mm x 275 mm x 50 mm total height (40 mm usable height + 10 mm foam base).