FS050A98 Feldherr foam tray for Krosmaster - 22 compartments
  • Visa
The compartments have the following dimensions:
  • 12 compartments: 60 mm long x 45 mm wide x 40 mm deep
  • 6 compartments: 65 mm long x 45 mm wide x 40 mm deep
  • 4 compartments: 73 mm long x 40 mm wide x 40 mm deep
This Full-Size foam tray has the dimensions: 345 mm x 275 mm x 50 mm total height (40 mm usable height + 10 mm foam base).