FS050A99 Feldherr foam tray for Leagues of Votann - 25 compartments
  • Visa
  • Each of the 25 compartments is 54 mm long x 41 mm wide x 40 mm deep.
The Full-Size foam tray has the dimensions: 345 mm x 275 mm x 50 mm total height (40 mm usable height + 10 mm foam base).