FS070A007 Feldherr foam tray for Kharadron Overlords - 12 compartments
  • Visa
  • Each of the 12 compartments is 101 mm long x 56 mm wide x 60 mm deep.
The foam tray has the dimensions: 345 mm x 275 mm x 70 mm total height (60 mm usable height + 10 mm foam base).