FS070A013 Feldherr foam tray for Skaven - Endless Spells
  • Visa
The servants of the Horned Rat rely on twisted sorcery.
The following Endless Spells of the Skaven fit into the tray:
  • Vermintide
  • Warp Lightning Vortex
  • Bell of Doom
The 5 compartments have the following dimensions:
  • 2 compartments: 80 mm long x 52 mm wide x 60 mm deep
  • 2 compartments: 67 mm long x 52 mm wide x 60 mm deep
  • 1 compartment: 95 mm long x 50 mm wide x 60 mm deep
The Full-Size foam tray has the dimensions: 345 mm x 275 mm x 70 mm total height (60 mm usable height + 10 mm foam base)