FS095A001 Feldherr foam tray for Seraphon - 5 compartments
  • Visa
The 5 compartments have the following dimensions:
  • 3 compartments: 130 mm long x 107 mm wide x 85 mm deep
  • 1 compartment: 177 mm long x 107 mm wide x 85 mm deep
  • 1 compartment: 130 mm long x 81 mm wide x 85 mm deep
The Full-Size foam tray has the dimensions: 345 mm x 275 mm x 95 mm total height (85 mm usable height + 10 mm foam base).