FS100A003 Feldherr foam tray for Runewars Miniatures Game - 12 compartments
  • Visa
You can also find this product here:
  • Each of the 12 compartments is 78 mm long x 73 mm wide x 90 mm deep.
The foam tray has the dimensions: 345 mm x 275 mm x 100 mm total height (90 mm usable height + 10 mm foam base).