FS110A001 Feldherr foam tray for Adeptus Custodes - 6 compartments
  • Visa
The 6 compartments have the following dimensions:
  • 2 compartments: 190 mm long x 160 mm wide x 100 mm deep
  • 2 compartments: 80 mm long x 40 mm wide x 100 mm deep
  • 2 compartments: 40 mm long x 40 mm wide x 100 mm deep
The Full-Size foam tray has the dimensions: 345 mm x 275 mm x 110 mm mm total height (100 mm usable height + 10 mm foam base).