FS110A002 Feldherr foam tray for Hammerfall Bunker
  • Visa
The remaining compartments can be filled with units of your choice.
  • The 3 compartments are 82 mm long x 65 mm wide x 100 mm deep.
This Full-Size foam tray has the dimensions: 345 mm x 275 mm x 110 mm total height (100 mm usable height + 10 mm foam base).