FS125A001 Feldherr foam tray for Orks - Battlewagon + Ghazghkull Thraka
  • Visa
One of the 3 smaller compartments is also perfectly suitable for stowing the Deff Dread.
The 4 compartments have the following dimensions:
  • 1 compartment: 222 mm long x 165 mm wide x 115 mm deep
  • 1 compartments: 120 mm long x 93 mm wide x 115 mm deep
  • 2 compartments: 120 mm long x 71 mm wide x 115 mm deep
This Full-Size foam tray measures: 345 mm x 275 mm x 125 mm total height (115 mm usable height + 10 mm foam base)