FSMEVU035BO 35 mm Full-Size foam tray with 10 compartments
  • Visa
You can also find this product here:
Game material can also be stored neatly and safely here.
  • Each of the 10 compartments is 325 mm long x 17 mm wide x 25 mm deep.
  • This foam tray has the dimensions: 345 mm x 275 mm x 35 mm total height (25 mm usable height + 10 mm foam base).