FSMEYB145BO Feldherr foam tray for Chaos Lord on Manticore
  • Visa
The 10 compartments have the following dimensions:
  • 2 compartments: 120 mm long x 52 mm wide x 135 mm deep
  • 1 compartment: 120 mm long x 65 mm wide x 135 mm deep
  • 3 compartments: 60 mm long x 43 mm wide x 135 mm deep
  • 2 compartments: 70 mm long x 43 mm wide x 135 mm deep
  • 2 compartments: 41 mm long x 41 mm wide x 135 mm deep
The Full-Size foam tray has the dimensions: 345 mm x 275 mm x 145 mm total height (135 mm usable height + 10 mm foam base).