HB060A001 Feldherr foam tray for HeroQuest (2021): Mythic Box - Upgrade for HB01Set / HB02Set
  • Visa
You can also find this product here:
  • The foam tray serves as an upgrade to the Feldherr foam sets HB01Set or HB02Set.
The foam tray has the following dimensions: 394 mm x 294 mm x 60 mm total height (50 mm usable height + 10 mm foam base).