HS030A005 Feldherr foam tray for Star Wars Armada Wave 2 accessories
  • Visa
The 4 compartments have the following dimensions:
  • 2 compartments: 132 mm long x 79 mm wide x 20 mm deep
  • 1 compartment: 75 mm long x 50 mm wide x 20 mm deep
  • 1 compartment: 63 mm long x 50 mm wide x 20 mm deep
The foam tray has the dimensions: 275 mm x 175 mm x 30 mm total height (20 mm usable height + 10 mm foam base).