HS030A009 Feldherr foam tray for brushes and modelling tools - 5 compartments
  • Visa
You can also find this product here:
3 to 5 brushes fit into each compartment, depending on the width of the handles.
  • Each of the 5 compartments is 250 mm long x 20 mm wide x 20 mm deep
This foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 30 mm total height (20 mm usable height + 10 mm foam base).