HS035A040 Feldherr foam tray for Soulblight Gravelords - 16 compartments
  • Visa
  • Each of the 16 compartments is 54 mm long x 35 mm wide x 25 mm deep.
The Half-Size foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 35 mm total height (25 mm usable height + 10 mm foam base).