HS035A042 foam tray for Kill Team: Octarius - Veteran Guardsmen
Tax included
In stock
You can also find this product here:
Far from the front lines, your Veteran Guardsmen engage in heated firefights.
Should you need to recruit more Guardsmen and need space, the insert offers 5 more compartments for infantry units on 25 mm bases.
- Each of the 16 compartments from HS035A042 is 54 mm long x 35 mm wide x 25 mm deep.
The Half-Size foam tray measures: 275 mm x 172 mm x 35 mm total height (25 mm usable height + 10 mm foam base).