HS035A045 Feldherr foam tray for Infinity The Game - 12 compartments
  • Visa
On this Half-Size foam tray you have space for up to 12 miniatures. The insert is especially suitable for storing miniatures on 25 mm bases.
  • Each of the 12 compartments is 54 mm long x 41 mm wide x 25 mm deep.
The foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 35 mm total height (25 mm usable height + 10 mm foam base).