HS035A059 Feldherr foam tray for Warhammer Fantasy - 12 compartments
  • Visa
On this Half-Size foam tray you have space for up to 12 miniatures of your army. The insert is ideal for storing broader infantry miniatures on 25 mm x 25 mm base.
  • Each of the 12 compartments is 54 mm long x 41 mm wide x 25 mm deep.
This foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 35 mm total height (25 mm usable height + 10 mm foam base).