HS040A016 Feldherr foam tray for Dungeons and Dragons - 12 miniatures
  • Visa
  • Each of the 12 compartments is 54 mm long x 41 mm wide x 30 mm deep.
The foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 40 mm total height (30 mm usable height + 10 mm foam base).