HS040A022 Feldherr foam tray for Blood Bowl: Greenfield Grasshuggers
  • Visa
  • Each of the 16 compartments is 54 mm long x 35 mm wide x 30 mm deep.
The foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 50 mm total height (40 mm usable height + 10 mm foam base).