HS040A036 Feldherr foam tray for Malifaux - 6 compartments
  • Visa
You can also find this product here:
The 6 compartments have the following dimensions:
  • 1 compartment: 147 mm long x 93 mm wide x 30 mm deep.
  • 2 compartments: 98 mm long x 74 mm wide x 30 mm deep.
  • 3 compartments: 48 mm long x 42 mm wide x 30 mm deep.
This foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 40 mm total height (30 mm usable height + 10 mm foam base).