HS040SIF02 foam tray for A Song of Ice + Fire - 12 compartments
  • Visa
  • Bolton Cutthroats
  • Tully Swornshields
It can also be used for game material such as tokens or dice.
  • Each of the 25 compartments is 73 mm long x 36 mm wide x 30 mm deep.
  • The foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 40 mm total height (30 mm usable height + 10 mm foam base)