HS045A001 foam tray for Beasts of Chaos - 10 compartments
  • Visa
The Gors, Ungors and Ungor Raiders feel especially at home here.
The 10 compartments of the insert have the following dimensions:
  • 8 compartments: 54 mm long x 41 mm wide x 35 mm deep
  • 2 compartments: 54 mm long x 93 mm wide x 35 mm deep
The foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 45 mm total height (35 mm usable height + 10 mm foam base).