HS045A014 Feldherr foam tray for Hedonites of Slaanesh - 10 compartments
  • Visa
This 45 mm high foam tray is divided into 10 compartments. It is particularly suitable for Shardspeaker of Slaanesh, Daemonettes of Slaanesh, Symbaresh Twinsouls and similar sized miniatures.
The 10 compartments have the following dimensions:
  • 8 compartments: 54 mm long x 41 mm wide x 35 mm deep
  • 2 compartments: 54 mm long x 93 mm wide x 35 mm deep
The Half-Size foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 45 mm total height (35 mm usable height + 10 mm foam base).