HS045A023 Feldherr foam tray for Blood Bowl: Skull-tribe Slaughterers
  • Visa
  • Each of the 12 compartments is 54 mm long x 41 mm wide x 35 mm deep.
The Half-Size foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 45 mm total height (35 mm usable height + 10 mm foam base).