HS045A025 Feldherr foam tray for Daughters of Khaine - 10 compartments
  • Visa
  • 8 compartments: 54 mm long x 41 mm wide x 35 mm deep
  • 2 compartments: 54 mm long x 93 mm wide x 35 mm deep
The Half-Size foam tray has the dimensions: 275 mm x 172 mm x 45 mm total height (35 mm usable height + 10 mm foam base).